2
+1

ПРОЕКТ «АРСЕНАЛ ЛЮБОВІ»

11 ‒ 14 лютого 2016 року у Мистецькому Арсеналі
Снимок экрана 2016-02-11 в 12.54.39_original
ПРОЕКТ «АРСЕНАЛ ЛЮБОВІ»

Дати проведення: 11 ‒ 14 лютого 2016
Місце проведення: НКММК «Мистецький Арсенал»
Початок роботи: 11 лютого з 15:00 до 21:00
Офіційне відкриття: 11 лютого о 18:00

Організатори проекту: НКММК «Мистецький Арсенал»,
Благодійний фонд «Мистецький Арсенал»

Партнери:
Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД»
Журнал АРТ-ЮКРЕЙН

11 лютого у Мистецькому Арсеналі розпочнеться проект «Арсенал Любові», приурочений до найромантичнішого свята року. Організатори заходу закликають не лише підготуватися до Дня закоханих, придбавши подарунки чи провівши день зі своєю половинкою в атмосфері затишку, але й звернути увагу на важливі суспільні питання ‒ благодійності, взаємодопомоги, цивілізованого підходу до стосунків і захисту свого життя та здоров’я від ВІЛ/СНІДу.

Пам’ять про Святого Валентина шанують в католицькій (14 лютого) і православній (30 липня) традиції. Проте саме взимку кожному з нас не вистачає внутрішнього тепла й турботи. «Арсенал Любові» прагне нагадати про необхідність частіше виявляти найсвітліші почуття.

у програмі Арсеналу Любові:
- мистецтво, музика, мода та кіно
- beauty-corner та святкові фотозони
- романтичні кав’ярні
- безліч цікавих подарунків: прикраси, книги, квіти, солодощі, іграшки, сувеніри, ін
- лекції та майстер-класи
- розіграш подарункових сертифікатів;

11 лютого, напередодні Дня Святого Валентина у Мистецькому Арсеналі відбудеться відкриття «Арсеналу любові» та спеціального проекту «Зона безпечного любові». Проект, створений Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД», працюватиме до 14 лютого.

В рамках офіційної церемонії відкриття «Арсеналу любові» соціальний бренд Fashion AID представить спеціальний фешн-показ футболок з принтами на тему безпечного сексу. Це футболки з арт-колекції, створеної сучасними українськими художниками, номінантами на Премію PinchukArtCentre 2015. Образи для дефіле будуть створені дизайнером Жаном Гріцфельдтом, який здійснить постановку показу та зіграє DJ-сет. Демонструватимуть колекцію учасниці реаліті-шоу Нового каналу «Супермодель по-українськи», а також моделі агенції L-Models.

В програмі роботи «Зони безпечної любові» проекту Safe Connection на відвідувачів чекають лекції, дискусії та зустрічі з українськими тренд-сеттерами та відомими людьми. Вони допоможуть значно розширити своє уявлення українців про секс та кохання на перетині з темами мистецтва, фотографії, кіно, літератури та психології. Експертами у цих дискусіях будуть музикант та журналіст, колишній головний редактор журналу Playboy Влад Фісун, фотомитець Олександр Ктиторчук, художниця Маша Куліковська, експерт з креативних технологій Олеся Драшкаба, співачка Даша Астафьєва.

Кожен, хто піклується про своє здоров’я, зможе долучитися до майстер-класів з теорії та практики використання презервативів, а також послухати модний огляд здорового способу життя. Всі закохані зможуть засвідчити свою любов та укласти віртуальний шлюб у «Дигітальній шлюбні».

Протягом чотирьох днів у «Зоні безпечної любові» працюватиме пункт безкоштовного швидкого тестування на ВІЛ, консультування з питань профілактики ВІЛ/СНІД, безпечного сексу та здорового способу життя. Крім того, всі гості зможуть отримати безкоштовні презервативи.

Для бажаючих закарбувати моменти щастя партнер проекту, майстерня woodville, задекорував спеціальну фотозону, в якій можна буде з допомогою професійного фотографа безкоштовно зробити стильну фотографію з коханими. Нестандартний романтичний дизайн зони для фотографування дозволить створити вражаючі знімки.

Крім того, на у «Зоні безпечної любові» працюватиме благодійна крамничка, де відвідувачі зможуть придбати футболки Fashion AID з принтами на тему кохання та безпечного сексу, листівки, «Дорослі блокноти» та сувеніри для привітання коханих і близьких з Днем Святого Валентина. Всі пожертви, зібрані у крамниці, будуть спрямовані на допомогу ВІЛ-позитивним дітям.

У просторі «Зони безпечної любові» буде представлено роботу художниці Даші Кольцової «Теорія захисту», яка стала основою для створення її принта в арт-колекції Fashion AID. Робота являє собою патерн, відтворений ізолентою на стеклах, яку художниця створила вивчивши архівні фотографії та сучасні знімки з зони АТО із зображенням вікон заклеєних стрічкою. Люди заклеюють стрічкою вікна в надії уберегтися від осколків, що розлітаються під час вибуху скла від ударної хвилі. Насправді це дає дуже примарну надію на захист. В адаптації для футболок ідею захисту художниця переносить у площину сексуальних відносин, створюючи символ захисту тендітності людського життя від ризикованих зв'язків.

14 лютого художниця Марія Куліковська проведе акцію, в рамках якої кожен/кожна бажаюча зможе лягти у ліжко поруч з мисткинею та поцілувати її. Перформанс направлений на те, щоб нагадати, що ВІЛ/СНІД не передаються через поцілунки, а також звернути увагу на права ЛГБТ-спільноті. Як говорить художниця «немає значення, якої статі любов».

В рамках «Зони безпечної любові» відбудеться презентація нової української романтичної комедії «Ніч святого Валентина», прем'єра якої запланована на березень 2016 року. У стрічці поєднані різні історії кохання, які створюють його образ – пристрасного, шаленого та ніжного.

УВАГА! Спеціальний проект «Зона безпечного любові» рекомендовано для відвідування 12+.

13 лютого разом з партнером фонду, Міжнародною благодійною організацією AIDS Healthcare Foundation можна бути відсвяткувати День презерватива.

13 лютого в рамках Арсеналу Любові Одеський міжнародний кінофестиваль влаштує безпечний кінопоказ минулорічного канського номінанта і нещодавнього фаворита підпільного прокату ‒ «Лобстера» про небезпечне та самотнє кохання. В солодкий день Св. Валентина сюжет стрічки додасть ложку дьогтю, проте, нагадає про важливість прояву щирих почуттів.
Любов ніколи не вимагає, вона завжди дає! Тому ми запрошуємо взяти участь в благодійних акціях Арсеналу Добрих Справ та приєднатися до збору коштів на закупку вакуумного аспіратора для Центру матері та дитини ім. Проф. Руднєва, м. Дніпропетровська [спільно з БФ «КОЛО» та Першою благодійною торговою платформою «Мурахи»] ‒ закладу, що надає в повному обсязі медичну допомогу новонародженим та їхнім матерям всієї області, а також маленьким пацієнтам із зони АТО. В центрі гостро стоїть питання відсутності необхідного обладнання, адже застаріла техніка часто не відповідає сучасним вимогам лікування надскладних патологій та умовам проведення унікальних оперативних втручань, які рятують життя новонароджених дітей. Центр спеціалізується на реанімації немовлят та недоношених дітей, патологіях у новонароджених, дитячій пластичній хірургії та хірургії немовлят.
Загальна вартість обладнання та мінімального комплекту розхідних матеріалів становить 70 508 грн. Завдяки мережі магазинів EVA вже зібрано 68 000 грн. Ви можете також зробити свій внесок у благодійні бокси на території Мистецького Арсеналу або за реквізитами: Благодійна організація «Благодійний фонд «КОЛО» Р/р 26008056114833 Банк: Філія “КиївСіті” ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Київ МФО 380775, ЄДРПОУ 38813073, також зробити свій внесок можна натиснувши кнопку «DONATE» на сайті kolo.fund

ПУТІВНИК

Також під час проекту працюватиме новий етап освітнього проекту для дітей та родин АРСЕНАЛ ІДЕЙ, який пройшов повне оновлення та будується за проектним принципом, представляючи окремі творчі простори на загальну тему Місто майбутнього. Новий Арсенал Ідей представить проекти – Нове місто, Неконтрольований живопис, Розумний дім, Природа і ми, Фінанси і розвиток.

Інформація щодо повної програми Арсеналу Любові формується. Стежте за оновленнями на сайті http://artarsenal.in.ua/

Форма для онлайн акредитації преси: http://goo.gl/forms/juziVVmHUO

Програма заходів «Зони безпечного кохання»:

Постійно діючі зони 11-14 лютого:
18:00–20:00 «Дигітальна шлюбня» - місце укладання віртуальних шлюбів.
18:00–20:00 Благодійна крамничка.
18:00–20:00 Зона швидкого тестування на ВІЛ.
18:00–20:00 Зона консультування з питань ВІЛ/СНІДу, безпечного сексу та здорового способу життя.

Четвер, 11 лютого
18:00 Офіційне відкриття.
18:30 Показ Fashion AID. Постановка, образи та діджей-сет Жана Грицфельдта.
19:30 Розмови про секс з Дашею Астафьєвою

П’ятниця, 12 лютого
14:00-15:30 Модний огляд здорового способу життя (Ксенія та Олексій Кравченко, засновники проекту "#FunFit #FunEat #FunMeet).
15:30-17:00 Використання презервативу: теорія та практика (Валентин Бобруйко).
17:00-18:00 Дорослі розмови про ЦЕ з фотографом Олександром Ктиторчуком.
18:00-19:00 Інтерактивна лекція «Секс в психології: секс vs близькість» (психолог Августина Яценя).

Субота, 13 лютого
11:00-13:00 Світова колекція роликів про безпечний секс.
13:00-13:10 Відкриття Дня презервативу.
13:10-13:20 Go go show.
13:20-13:40 Презентація бренда LOVE condom.
13:40-13:50 Go go show.
13:50-14:10 Презентація бренда LOVE condom (2 частина).
14:10-15:10 Використання презервативу: теорія та практика (Валентин Бобруйко).
15:30-16:30 Реальні історії людей, що живуть з ВІЛ (Teenergizer).
16:45-17:45 Зустріч з художницею Марією Куліковською.
18:00-19:30 Модний огляд здорового способу життя (Ксенія та Олексій Кравченко, засновники проекту "#FunFit #FunEat #FunMeet").

Неділя, 14 лютого
11.30-13.00 Лекція «Секс в мистецтві та рекламі" (Олеся Драшкаба) .
13:00-14:00 Показ Fashion AID: арт-колекція та #CokeBottleStory.
14:00–15:30 Модний огляд здорового способу життя (Ксенія та Олексій Кравченко, засновники проекту "#FunFit #FunEat #FunMeet").
16:00-17:30 Лекція "Секс в музиці" (Влад Фісун).
17:30-18:30 Використання презервативу: теорія та практика (Валентин Бобруйко)


ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Години роботи:
11 лютого ‒ з 15:00 до 21:00. Офіційне відкриття о 18:00 (вхід за запрошеннями, акредитацією, вхідними квитками)
12‒14 лютого ‒ з 11:00 до 20:00

Вартість єдиного вхідного квитка на Арсенал Любові та виставку «Марія Примаченко. Неосяжне», який діятиме до 14 лютоговключно, – 60 грн. Безкоштовний вхід для дітей до 12 років та за наявності посвідчення: інвалідів 1-2 групи, військовослужбовців строкової служби, учасників АТО


МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ
вул. Лаврська 12
Тел./факс: +380 44 288 51 22
artarsenal.in.ua
facebook.com/Mystetskyi.Arsenal

ПРЕС-ЦЕНТР МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ:
[email protected]
Тел.: +380 44 288 52 26

Дата: 11.02.2016

Комментарии

Комментариев пока нет

Только зарегистрированные пользователи могут отправлять комментарии

наши постоянные авторы

самые активные дискуссии

Тема: Олег Базилевич: Обыкновенный фашизм
Всего реплик: 70
Всего участников: 13
Олег Базилевич, Тамара Ярошовец, Константин Дмитриев
Всего реплик: 63
Всего участников: 9
Олег Базилевич, Константин Дмитриев, Іван Поліщук
Всего реплик: 57
Всего участников: 9
Олег Базилевич, Константин Дмитриев, Іван Поліщук

события

июня 2022
ПнВтСрЧтПтСбВс
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123