1
+1

Дванадцята Щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES)

У Мистецькому Арсеналі
Снимок экрана 2015-09-08 в 16.15.24_original
Дванадцята Щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) під назвою "У зоні ризику: Як доля нової України впливає на Європу та світ", організована YES у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, відбудеться у Мистецькому Арсеналі 10-12 вересня 2015 р.

Українська столиця прийматиме щорічну зустріч YES удруге. З 2004 до 2013 року, до анексії Криму Росією, традиційним місцем проведення форуму був Лівадійський палац у Ялті.

Уже понад 10 років YES сприяє розвитку зв'язків України зі світом, шукає шляхи розбудови співпраці та встановлення миру в розширеній Європі. Цей щорічний форум збирає світових лідерів, урядовців, голів компаній, соціальних інвесторів та лідерів українського студентства з метою визначити й обговорити фактори, які заважають Україні стати більш сучасною, відкритою й заможною країною, та знайти шляхи їх подолання.

На 12-му Форумі YES увагу буде зосереджено на питанні, як, спираючись на досвід Революції Гідності, Україна може сприяти забезпеченню світової стабільності та утвердженню європейських цінностей в сучасному неспокійному світі, а також пошуку відповідей на виклики, пов'язані з анексією Криму, конфліктом на сході та нагальною потребою в реформуванні фінансового, економічного, судового й безпекового секторів країни.

Протягом першого дня учасники обговорять шляхи відновлення європейської безпеки та досягнення миру в Україні, ризики для світової економіки та роль України в цьому контексті, а також стратегії забезпечення енергобезпеки в світі та Україні. Порядок денний також включатиме дискусію про нові аспекти глобальної співпраці й альянси, зокрема відносини між Європою, Заходом і Російською Федерацією.

Другий день форуму буде присвячено оцінці досягнень і невдач України в реформуванні фінансового, економічного, судового та безпекового секторів. Учасники також обговорять такі питання, як децентралізація, зміни до Конституції та майбутні місцеві вибори.

Коментуючи цілі 12-ої Щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії, засновник YES, український бізнесмен і філантроп Віктор Пінчук та Александр Кваснєвський, президент Республіки Польща (1995-2005), який є головою Наглядової ради YES, заявили: "Ми хочемо показати вам нову Україну, яка прагне європейського майбутнього. Ми відверто покажемо її здобутки та проблеми, перспективи та загрози, наголошуючи лише на тому, що ніколи досі не було так важливо підтримати Україну, допомогти їй трансформуватись, а також переконати тих, хто прагне завадити успіху України, змінити їхні наміри".

Президент України Петро Порошенко офіційно відкриє 12-ту Щорічну зустріч YES 11 вересня. Він розповість про місце України у сучасному глобальному контексті та поділиться своїм баченням шляхів подолання існуючих загроз і викликів.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк відкриє другий день Форуму YES 12 вересня викладом власного погляду на реформи, успіхи та проблеми їх імплементації.

Цього року Форум YES збере більш ніж 350 світових авторитетів та лідерів громадської думки у царині політики, економіки, суспільних відносин та медіа з понад 20 країн для обговорення впливу нової України на Європу та світ. Сто молодих лідерів українського студентства, серед яких стипендіати Фонду Віктора Пінчука, також матимуть змогу зустрітися з доповідачами та учасниками форуму.

Серед цьогорічних доповідачів: Жан Ассельборн, міністр закордонних та європейських справ Великого Герцогства Люксембург; Жозе Мануел Баррозу, президент Європейської комісії (2004-2014); Карл Більдт, міністр закордонних справ Швеції (2006-2014); Йоханнес Хан, комісар ЄС з питань політики європейського сусідства та переговорів з розширення; Леонід Кучма, президент України (1994-2005); Александр Кваснєвський, президент Республіки Польща (1995-2005), голова Наглядової ради Ялтинської Європейської Стратегії; Стенлі МакКрістал, генерал армії США у відставці, командувач Міжнародних сил сприяння безпеці (2009-2010), командувач збройних сил США в Афганістані (2009-2010); Іван Міклош, міністр фінансів Словаччини (2002-2006, 2010-2012); Вікторія Нуланд, помічник державного секретаря Бюро у справах країн Європи та Євразії Державного департаменту США; Карлос Паскуаль, спеціальний представник і координатор з питань міжнародної енергетики Державного департаменту США (2011-2014); Девід Петреус, генерал Армії США у відставці, директор Центрального розвідувального управління США (2011-2012); Андерс Фог Расмуссен, генеральний секретар НАТО (2009-2014), прем'єр-міністр Данії (2001-2009); Вольфґанґ Шуссель, федеральний канцлер Австрії (2000-2007); Радослав Сікорський, член парламенту Республіки Польща, маршал сейму Республіки Польща (2014-2015), міністр закордонних справ Республіки Польща (2007-2014); Хав'єр Солана, верховний представник Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки (1999-2009), член наглядової ради Ялтинської Європейської Стратегії; Строуб Телбот, президент Інституту Брукінгза, голова Ради з питань політики у сфері закордонних справ Державного департаменту США; Вайра Віке-Фрейберга, президент Латвії (1999-2007); Ламберто Заньєр, генеральний секретар Організації з безпеки та співробітництва в Європі.

З-поміж провідних бізнесменів, економістів та експертів, які виступатимуть на форумі: Євгенія Альбац, головний редактор та головний виконавчий директор The New Times; Рібаль аль-Асад, засновник і голова фонду Iman; Ронні Чан, голова Hang Lung Properties Ltd.; Ендрю Форрест, голова Fortescue Metals Group; Руслан Грінберг, директор Інституту економіки Російської академії наук; Бернар-Анрі Леві, філософ і письменник, директор La Règle Du Jeu; Артур Лаффер, засновник та голова Laffer Associates та Laffer Investments; Пітер Померанцев, старший науковий співробітник Форуму "Країни перехідного періоду", інститут Legatum; Тімоті Снайдер, професор історії, Єльський університет; Домінік Стросс-Кан, директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (2007–2011); Лоуренс Г. Саммерс, професор університету Чарльза В. Еліота, Гарвардський інститут державного управління імені Джона Ф. Кеннеді; Ян Тейлор, президент та виконавчий директор Vitol Holding B.V.; Максим Тімченко, генеральний директор ТОВ "ДТЕК", та інші.

Окрім Президента та Прем'єр-міністра Україну представлятимуть: Айварас Абромавичус, Міністр економічного розвитку й торгівлі України; Володимир Гройсман, Голова Верховної Ради України; Наталія Яресько, Міністр фінансів України; Павло Клімкін, Міністр закордонних справ України; Андрій Пивоварський, Міністр інфраструктури України; Валерія Гонтарева, Голова Національного банку України; Михаїл Саакашвілі, голова Одеської обласної державної адміністрації; Давід Сакварелідзе, заступник Генерального прокурора України; Дмитро Шимків, заступник Глави Адміністрації Президента України; Артем Ситник, директор Національного антикорупційного бюро України; Віталій Кличко, міський голова Києва, та інші.

Модераторами 12-ої Щорічної зустрічі YES стануть Гідеон Рахман, головний колумніст міжнародного відділу The Financial Times, та Стівен Сакур, тележурналіст, ведучий програми HARDtalk на BBC. Учасники форуму прибудуть до Києва 10 вересня. Цього дня відбудеться прийом з нагоди відкриття заходу та дискусія на тему "Чого Україна очікує від Європи, а Європа від України".

Онлайн-трансляція 12-ої Щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії буде організована на сайті yes-ukraine.org, а також на веб-сайтах медіа-партнерів заходу англійською та українськими мовами.

Офіційний Twitter 12-ої Щорічної зустрічі YES - @yes_ukraine. Учасники та зацікавлені особи можуть використовувати хештег #YESUkraine2015.

Спеціальний партнер 12-ої щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії:
ДТЕК

Партнери 12-ої щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії:
ARAWAK ENERGY
АЛЬФА-БАНК (УКРАЇНА)
ГРУППА DCH
МІЖНАРОДНИЙ ФОНД "ВІДРОДЖЕННЯ"

Медіа-партнери 12-ої щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії:
ICTV
УКРАЇНСЬКА ПРАВДА
НОВОЕ ВРЕМЯ СТРАНЫ (NV)
РАДІО ЕРА
THE KYIV POST

Контактна інформація для запитів ЗМІ:
[email protected]
Тел: +380 44 494 11 48

Довідкова інформація:

ОРГАНІЗАТОР: Ялтинська Європейська Стратегія (YES)

Ялтинська Європейська Стратегія (YES) – це міжнародна мережа, яка поширює ідею справедливої, демократичної та заможної України, сприяє змінам в країні та підтримує вступ країни до ЄС у майбутньому. З цією метою YES, заснована українським бізнесменом та громадським діячем Віктором Пінчуком у 2004 р., збирає провідних політиків, бізнесменів та лідерів громадської думки для обговорення глобальних викликів та місця України у світі, а також розробки рекомендацій щодо подальших дій.
Керує YES міжнародна Наглядова Рада, до якої входять Александр Кваснєвський (голова), Пет Кокс, Маріо Давід, Стефан Фукс, Віктор Пінчук, Олександр Рар, Жан-П'єр Сальт'єль, Марек Сівец та Хав'єр Солана.

З 2004 року YES організувала ряд міжнародних зустрічей та заходів високого рівня в Україні та ЄС. Щорічна зустріч, яка проводиться під її егідою, є найважливішим міжнародним форумом України, на якому обговорюються глобальні виклики та майбутнє України в Європі. Учасниками щорічних зустрічей YES були Кофі Аннан, Егемен Багіш, Карл Більдт, Тоні Блер, Річард Бренсон, Віктор Черномирдін, Білл Клінтон, Хіларі Клінтон, Аркадій Дворкович, Реджеп Таїп Ердоган, Найал Фергюсон, Йошка Фішер, Ґєрман Ґрєф, Даля Грібаускайте, Волтер Айзексон, Броніслав Коморовський, Мартін Шульц, Андрій Костін, Олександр Кваснєвський, Паскаль Ламі, Джін Лікван, Девід Петреус, Петро Порошенко, Кондоліза Райс, Нурель Рубіні, Радослав Сікорський, Шимон Перес, Валдіс Домбровскіс, Хав'єр Солана, Домінік Стросс-Кан, Герхардт Шрьодер, Лоуренс Г. Саммерс, Строуб Телбот, Шаші Тарур, Юлія Тимошенко, Джеймс Вулфенсон, Арсеній Яценюк, Мухаммад Юнус, Віктор Ющенко, Роберт Зеллік і Віктор Зубков. У конференціях, які проводились у Києві та Брюсселі, та заходах для молодих лідерів брали участь Жозе Мануел Баррозу, європейські комісари Штефан Фюле, Пітер Мандельсон, Оллі Рен, Меглена Кунєва, Янез Поточнік та інші.

Більше інформації на сайті: yes-ukraine.org

СПІВОРГАНІЗАТОР: Фонд Віктора Пінчука

Фонд Віктора Пінчука – це незалежна приватна неполітична благодійна організація, що базується в Україні. Фонд був створений у 2006 р. бізнесменом і громадським діячем Віктором Пінчуком. Його метою є надання новим поколінням можливості змінити країну та світ. Проекти, які реалізуються фондом, є довгостроковими інвестиціями в перетворення Україні та її інтеграцію зі світом.

До таких проектів належать:
Найбільша в Україні програма приватних стипендій "Завтра.UA" (з 2007 р. видано понад 2 000 грантів);
Програма стипендій "Всесвітні студії" для українських студентів, які навчаються за кордоном (з 2009 р. видано 100 грантів);
Центр сучасного мистецтва PinchukArtCentre (понад 2,5 млн відвідувачів з 2006 р.);
Мережа неонатальних центрів "Колиски надії" (з 2006 р. врятовано 28 580 дітей у 32 центрах);
Український ланч у Давосі (з 2005 р.) і Круглий стіл з питань благодійності у Давосі (з 2008 р.), які організуються щорічно з нагоди Всесвітнього економічного форуму;
У 2014 р. Віктор та Олена Пінчуки заснували проект "Медсанбат" для тренування лікарів і медичного персоналу української армії. У партнерстві з міністерствами закордонних справ та безпеки Німеччини надавалася допомога у лікуванні людей, поранених на Майдані.

Серед інших проектів, які підтримує фонд, є онлайн-платформа "Українська біржа благодійності", спрямована на розвиток громадянської філантропії в країні. Фонд Віктора Пінчука є членом Європейського Центру фондів і Українського форуму грантодавців, співпрацює з Глобальною ініціативою Клінтона, Інститутом Брукінгза, Інститутом міжнародної економіки Петерсона, Центром миру Шимона Переса, Фондом віри Тоні Блера та іншими неурядовими організаціями.

Дата: 10.09.2015

Комментарии

Комментариев пока нет

Только зарегистрированные пользователи могут отправлять комментарии

наши постоянные авторы

самые активные дискуссии

Тема: Олег Базилевич: Обыкновенный фашизм
Всего реплик: 70
Всего участников: 13
Олег Базилевич, Тамара Ярошовец, Константин Дмитриев
Всего реплик: 63
Всего участников: 9
Олег Базилевич, Константин Дмитриев, Іван Поліщук
Тема: Олег Базилевич: Как нам обустроить Россию?
Всего реплик: 58
Всего участников: 13
Олег Базилевич, Максим Пестун, Константин Дмитриев

события

августа 2022
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234